30000 Euro Teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası Fiyatları

30000 Euro Teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası Fiyatları öğrenmek için yazımızı okuyup gerekli bilgiler ışığında ucuz fiyatlara ulaşmanız mümkündür.

Seyahat Sağlık Poliçelerinde 30.000 Euro Teminat Gidilecek Ülkeye Göre Değişir mi ?

Seyahat sağlık sigortalarında teminatlar gidilecek yere göre değişmez. Sadece gidilecek yere göre poliçe düzenlenmesi gereklidir. Avrupa ülkeleri için farlı poliçe , ABD , KANADA ve JAPONYA için farklı poliçe düzenlenmektedir.

Gidiş – dönüş tarihlerine göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Prim tutarları tarih aralığı baz alınarak hesaplanmaktadır.

Seyahat Sağlık Sigortası Nedir ?

Seyahat sağlık Sigortası sigortalıyı yurt dışında beklenmedik durumlara karşı koruyan bir poliçedir.

Bu beklenmedik durumlar arasında sağlık , bagaj kaybı , vefat durumunda cenaze nakli ve acil durumlarda ailesine haber verme hizmetleri vardır. Bu teminatlar dışında istenilen ek teminatlarda satın alınabilmektedir.

Bu ek teminatlar Şirketlere göre değişiklik göstermektedir. Standart poliçe 30.000 Euro teminatlı olan poliçedir. Vize işlemlerinde seyahat sağlık poliçesi istenmektedir.

Seyahat Sağlık Sigortası Genel Şartları

  • Seyahat Sağlık Sigortası Vize Tüm Dünya Schengen Ülkeleri Dahil
  • Seyahat Sağlık Sigortası Vize ABD , KANADA , JAPONYA Dahil
  • Hac umre Seyahat Sigortası

Seyahat Sigortalarında çok çeşitli teminatlı poliçeler mevcuttur. Seyahat edilecek ülke belirlendikten sonra sigorta acentesine gidilecek tarih , Tc kimlik no ve geliş – gidiş tarihleri verilerek poliçe düzenlenmektedir.

Düzenlenen poliçelerde 30.000 Euro teminat sabittir. 30.000 Euro teminat ne için kullanılır bunu açıklayalım.

30000 Euro Teminat Seyahat Sağlık Sigortalarında Ne İçin Kullanılır ?

30000 Euro Teminat Seyahat sağlık sigortalarında Tıbbı Tedavi Teminatıdır. Sigortalının yurt dışında hastanelerde kullanılacak teminattır. Bu seyahat sağlık poliçesindeki teminat sabittir.

30000 Euro altında bir teminatı vize işlemlerinde kabul etmemektedirler. Sigortalının acil sağlık sorunu için yurda naklinde kullanılmaktadır. Bunun yanında bagaj kaybı için farklı teminat bulunmaktadır.

Sigortalının vefat etmesi durumunda cenaze nakli için farklı bir teminat bulunmaktadır. Tıbbı danışmanlık için teminatı bulunan poliçeler vardır.

Seyahat Sağlık Sigortası Nereden Alınır ?

Seyahat sağlık sigortası nereden alınır sorusu sık sorulan bir soru haline gelmiştir. Seyahat sağlık sigortası internet üzerinden rahatlık alınabilmektedir. Seyahat sağlık sigortası teklifi almak için sitemizdeki formu doldurup fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Aşşağıda bulunan formu doldurup bize gönderin size en ucuz teklifi iletelim.

Cep Telefon ve E-mail Adresinizi yazmayı unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir