Adıma Tescilli Araç Sorgulama En hızlı

Adıma Tescilli Araç Sorgulama En Hızlı yapmak için öncelikle e-devlet şifrenizin olması gereklidir.

E-devlet şifreniz ile türkiye.gov.tr adresine giriş yapmanız gereklidir.

E-devlet şifresi ile giriş yaptıktan sonra araç sorgulama adımını takip ediniz. Adınıza tescil edilmiş bütün araçların bilgilerini görebilirsiniz.

Araç Rehin Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Aracınızda bulunan rehini e-devlet üzerinden kolayca sorgulayabilirsiniz. Aracınızın rehinini sorguladıktan sonra kasko poliçenize rehin ekletmek veya kaldırmak için kasko poliçenizi kestirdiğiniz acente veya banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

aracınızın rehinini ancak gerekli şartlar yerine getirildiğinde kaldırmanız gereklidir. Aksi halde satış işlemi yapılamamaktadır. Rehin kaldırma işlemleri için bankanız ile görüşerek gerekli evrakları iletmeniz gerekmektedir.

Aracınızın rehini ni kaldırmak için kasko poliçenizi kestirdiğiniz banka veya sigorta acentesine başvurmanız gerekmektedir.

Sigorta Kestirmek İçin Gerekli Bilgiler

Sigorta kestirmek için size gerekli olan ruhsat bilgilerini e-devlet üzerinden tescil sorgulama ile görebilirsiniz. Trafik sigortası kestirmek için gerekli bilgiler araç sahibinin TC Kimlik numarası , aracın plakası ve belge seri numarası’dır. En ucuz trafik sigortasını sorgulamak için Sbm hızlı teklif al formumuzu doldurunuz ve sorgulama yapınız.

Sigorta Sorgulama Ekranları

Sigortam 360 devletin vatandaşları için kurmuş olduğu bir platformdur. Bu platformda sigorta sorgulamaları yapılmaktadır. Bu sorgulamalar ile aracınızın trafik sigortası , kaskosunu ve daha bir çok poliçenizi sorgulayabilirsiniz.

Trafik sigortanızın günü geçtiğinde cezai işlem uygulanmaktadır. Yaptırmadığınız her ay size yaklaşık olarak yüzde 5 ile yüzde 10 zam yapılmaktadır. Her ay sigorta fiyatlarına gelen zamlar da düşünüldüğünde zararınız büyük olmaktadır.

Trafik Sigortanızı ve kasko sigortası poliçenizi sorgulamak için sorgulama ekranlarımızı kullanabilirsiniz.

Kaza Raporu Sorgulama Ekranı

Kaza anında rapor tutarak bu raporun daha sonra sisteme geçmesini ve suç oranlarının belirlenmesini beklersiniz. Bazen kontrol dışı durumlar ortaya çıkar. Bu kontrol dışı ortaya çıkabilecek aksilikleri en aza indirmek için kaza raporunuzu sorgulamalı ve kaza hakkında eksper raporlarını okumanız gerekmektedir.

Kaza sonrasında eksper raporlarınızı sorgulayabilir ve sonuca itiraz edebilirsiniz. Eksper rapor sorgulama ekranlarımıza menü- eksper raporu sorgulama adımından ulaşabilirsiniz.

Alacağınız Aracın Hasarını Sorgulama Ekranı

Sigortam 360 platformunda birçok sorgulama ekranı mevcuttur. Sizde sorgulama ekranlarını kontrol etmek için sigortam 360 sitesine girebilirsiniz. Hasar sorgulama ekranları ile ücretli ve ücretsiz sorgulamaları mevcuttur.

5664 hasa sorgulama servislerine mesaj atarak alacağınız aracın hasarını sorgulayabiliyorsunuz. Sigortam 360 ile daha ucuz ve kredi kartı ile ödeme seçeneği ile sorgulama yapabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın