Akbank Trafik Sigortası Teklif Al

Akbank Trafik Sigortası Teklif Al formu ile kolayca zorunlu trafik sigortası teklifi alabilirsiniz. Sigorta poliçeniz bitiyor ise bütün sigorta şirketlerinden Sbm teklif al formu ile hemen teklif alın ve karşılaştırın.

Bankaların sigorta şirketleri ile olan iş birliklerinde Akbank Bankasının ortak çalıştığı Ak Sigorta’dır. Akbank müşterisinin sigorta işlemleri Ak Sigorta ekranlarıyla yapılmaktadır.

Akbank Zorunlu Trafik Sigortası Poliçesi Kesiyor mu ?

Zorunlu trafik sigortası fiyatlarında Akbank’ın Ak Sigortadan aldığı zorunlu poliçe fiyatları tavan fiyat uygulaması kapsamında olmaktadır. Bazı sigorta şirketleri trafik poliçesi kesmek istememektedir.

Akbank Sigorta poliçesi keserken taksit seçeneğinde banka olmasının avantajını kullanarak taksit seçeneğini kullanmaktadır. Çekilen kredilere ekleme yaparak veya nakite taksit seçeneği uygulanmaktadır.

Akbank Kasko Sigortası Poliçesi Kesiyor mu ?

Akbank ortak ekran çalışma yaptığı Ak Sigorta ile birlikte kasko poliçelerinde müşterilerine yaptığı ekstra indirimlerle pazar payını büyütmektedir. Ak Sigorta kasko poliçesi teklifi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

Akbank Trafik ve Kasko Sigorta Poliçelerini Kredilere Ekleyerek Ödeme Sağlar mı ?

Akbank müşterilerinin sigorta poliçelerini bünyesinde kestirmesi karşılığında hem taksit seçeneğinde kolaylık hemde faiz oranında değişiklik yaparak müşterilerinin sigorta ihtiyacını karşılamak istemektedir.

Akbank Müşteri İndirimlerini Zorunlu Trafik Sigortasında Uygular mı ?

Akbank müşterilerine trafik sigortalarında kasko poliçesi ile birlikte yapılması durumunda indirim sağlamaktadır. Zorunlu poliçelerde komisyon oranların çok düşük olması acenteleri zorlamaktadır. Bankalar müşterilerini sigorta konusunda ödeme yöntemleriyle kendisini çok kolay biçimde çekmektedir.

Bir Cevap Yazın