Anadolu Sigorta Enflasyonla Mücadele Kampanyası

Anadolu Sigorta ​Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’nı desteklemek amacıyla

Kasko, Bireysel Sağlık, Bireysel Tamamlayıcı Sağlık, Bireysel Siber Güvenlik, Güvenli Gelecek ve Ferdi Kaza poliçelerinin dijital kanalları üzerinden satışında aşağıda belirlenen oranlarda indirim yapılmıştır.

Henüz dijital kanallarda satışı yapılmayan Konut Paket poliçelerinde uygulanacak olan indirimden faydalanabilmek için müşterilerin Anadolu Sigorta Sigortam Cepte uygulamasını indirmesi ve kampanyayı aktifleştirmesi gerekmektedir.

Söz konusu indirimler, bu ürünlerin Anadolu Sigortası dijital kanallar vasıtasıyla acentelerimiz üzerinden satın alınması halinde de geçerli olacaktır.

Ürün bazında indirim oranları aşağıdaki tabloda yer almaktadır.  ​

Ürünİndirim Oranı
Kasko %10
Bireysel Sağlık %10
B.Tamamlayıcı Sağlık %10
Bireysel Siber Güvenlik %10
Güvenli gelecek %50
Ferdi Kaza %50
Konut Paket %35

Anadolu Sigorta’dan yüzde 50’ye varan indirim fırsatı başladı

Anadolu Sigorta, dijital kanalları üzerinden başlattığı kampanya ile Enflasyonla Mücadele Programı’na destek veriyor. Kampanya kapsamında, yüzde 10 ile yüzde 50 arasında değişen indirim oranları uygulanıyor.

Enflasyonla Mücadele Programı’na Anadolu Sigorta’dan destek geldi. Anadolu Sigorta, dijital kanallar aracılığıyla yapılan poliçelerde geçerli olmak üzere bir kampanya başlattı.

Kasko Sigortası, Tamamlayıcı sağlık Sigortası, Bireysel sağlık Sigortası ve bireysel Siber Güvenlik Sigortası ürünlerinde yüzde 10 indirim yapan Anadolu Sigorta, konut sigortasında % 35, güvenli gelecek ve ferdi kaza sigortasında % 50 indirim fırsatı veriyor.

Hepimizin Mücadelesi Olarak Görülen Enflasyonla Mücadele Anadolu Sigorta

Konuyla ilgili açıklama yapan Anadolu Sigorta Genel Müdürü İlhami Koç, yüksek enflasyonun yıllar sonra tekrar ülke gündemine geldiğine ve bu oranların hızla aşağıya çekilmesinin önemine dikkat çekti.

Anadolu Sigorta olarak bu mücadelenin destekçisi olduklarını belirten Koç, şöyle devam etti: Yüksek enflasyon, sağlıklı bir ekonominin temel şartlarından biri olan fiyat istikrarını tehdit ediyor.

Şüphesiz ki toplumun her kesimini arkasına almış bir enflasyonla mücadele programının başarı şansı çok daha yüksek. Bu mücadele hepimizin mücadelesi diye açıklama yapan Anadolu Sigorta Kampanyası gündemde.

Anadolu Sigorta Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na, en önemli satış kanallarından biri olan dijital kanallarında yapılan kampanya ile destek veriyor.

Bir Cevap Yazın