Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta, 1 Nisan 1925 tarihinde Atatürk tarafından kurulan, Türkiye’nin ilk ulusal sigorta şirketidir.

Anadolu Sigorta, Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinden birisidir.Yurt çapında yaklaşık 2.500 profesyonel acentesi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin tüm şubeleri ile Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş., Arap Türk Bankası A.Ş., Alternatifbank A.Ş., Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş., Aktif Yatırım Bankası A.Ş. ve Finansbank A.Ş. şubeleri acente olarak faaliyet göstermektedir.

Anadolu Sigorta Hangi Branşlarda Hizmet Vermektedir

Anadolu Sigorta hayat dışındaki tüm branşlarda (Yangın, Nakliyat, Kaza, Mühendislik, Tarım, Hukuksal Koruma, Ferdi Kaza, Sağlık ve Kredi) faaliyet göstermektedir.

Anadolu sigorta Trafik sigortası ürününde tavan fiyat uygulaması ile yaşanan kargaşaya bir çözüm bulmak adına kaskosunu Anadolu sigortadan yaptıran müşterilerine öncelik sağlayarak trafik poliçelerini kesmektedir.

Ekstra Trafik Sigortası Nedir ?

Trafik sigortalarında yaşanan problemler sonucu Anadolu sigorta yeni bir ürün ile müşterilerine daha kapsamlı bi ürün sunarak kaliteli bir hizmet almaları için EKSTRA TRAFİK SİGORTASI ürününü çıkartmıştır.Ekstra trafik sigortası ürününde 33.000 tl olan imm. tutarı 250.000 tl ye çıkarılarak karşı tarafa verilen zararlar kolay karşılanalabilir hale getirilmiştir.

Ferdi Kaza Trafik Sigortası Poliçesinde Ne işe Yarar ?

20.000 tl lik ferdi kaza da poliçeye eklenerek müşterilerin başına gelebilecek olaylarda teminat altına alınmıştır.Eklenen teminatlar arasında en önemlisi çekici hakkının olması.

Ekstra Trafik Poliçesinde Çekici Hizmeti Varmıdır ?

Çekici teminatıyla anadolu sigorta trafik sigortası poliçelerine bambaşka bir anlayış getirmiştir. Çekici hizmeti ile 7 gün 24 saat hizmet alınabilmektedir. Alınan hizmet kapsamında arabanız arızalandığında ve kaza anında çekici hizmetinden faydalanabilirsiniz. Çekici hizmetini kullanmak için acil hizmet hattını arayıp plaka bilginizi vermeniz yeterlidir.

Anadolu Sigorta Ekstra Trafik Sigortası Fiyatı Nasıl Alınır ?

Ekstra Trafik Sigortası Teklifi almak için formu doldurunuz. Formu doldurduğunuzda Anadolu sigorta ekstra trafik fiyatı almak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Anadolu Sigorta Sağlık Poliçeleri ve Hizmetleri

Anadolu sigortanın sağlık poliçelerinde Medilab assist ile yaptığı yenilikler şu şekilde ;
MEDİLAB ASSİST ile iletişime geçilerek gerekli tüm test ve görüntüleme tetkikleri için randevualınarak, işlemlerin gerçekleştirileceği merkezlerde VIP hizmet alınması sağlanıyor.

Medilab Asistan Firma Hizmetleri

Ayrıca tanı işlemleri için görüntüleme merkezlerine gidiş ve dönüş ulaşımı deneyimli personel ile sağlanıyor.Kapıdan alınan müşteri tekrar kapıya bırakılıyor ve test sonuçları kargo ile veya mail ile müşterilere iletilerek üst düzey kolaylık sağlanıyor.

Sağlık poliçesininde devrim niteliğinde yapılan değşiklikle teknolojiye yapılan yatırımıda gözler önüne seren anadolu  sigorta 7/24 Görüntülü Doktor Hizmeti  ile müşteri memnuniyetini arttırmıştır.

Sağlık Tazminat Hattı  – 0850 744 0444

Hasar Yardım – 0850 724 0850

En Yakın Acente Sorgulama

En yakın acente sorgulaması için anadolu sigorta internet sitesini veya acil hizmet hattını aramanız yeterlidir. En yakın acente sorgulamanın yanında

Anlaşmalı sağlık kuruluşu sorgulama

Anlamalı sağlık kuruluşlarını sorgulamak için sağlık yardım hattını aramanız size zaman kazandıracaktır. İnternet sitelerinde bazen güncel bilgiler bulunmaz bu nedenle acil hizmet hatlarından yardım almak işinizi kolaylaştıracaktır.

Anlaşmalı Tamamlayıcı sağlık kurumu sorgulama

Bir Cevap Yazın