Değer Kaybı Dilekçe Örneği

Değer Kaybı Dilekçe Örneği İle Kolayca Başvuru Yapın

Değer kaybı dilekçe örneğini yazımızda bulabilir ve kolayca doldurabilirsiniz. Değer kaybı dilekçe örneği ile sizde değer kaybı dosyalarınızı oluşturabilirsiniz.

Değer kaybı dilekçenizi doldurduktan sonra yazımızda bulacağınız belge listesi ile başvuru yapabileceksiniz.

Bireysel başvuru ile değer kaybınızı zaman ve para kaybetmeden sigorta şirketlerinden bireysel olarak alabilirsiniz. Değer kaybı dilekçenizi örnekte gösterilen şekilde eksiksizce doldurun ve gerekli belgeleri ekleyerek sigorta şirketine elden veya iadeli taahhütlü posta ile iletiniz.

Yasal süreç işlemeye başladığında sigorta şirketleri tarafından iletişime geçilerek yasal olarak bilgilendirileceksiniz.

Değer Kaybı Dilekçesi

………………………………..SİGORTA A.Ş.

(Hasar Servisi Müdürlüğüne)

 ……..  Adına kayıtlı,……………Sigorta A.Ş’ye Sigortalı 34 XX 34  Plaka sayılı  Araç  Atatürk   Bulvarı üzerinde seyir halinde iken, adıma kayıtlı 34 XX 001 plaka sayılı araca çarpması sonucu maddi  hasarlı  kazaya sebebiyet vermiştir. Aracımın bakım ve onarımı ilgili sigorta şirketi tarafından giderilmiştir. Ancak değer  kaybına ilişkin ödeme yapılmamıştır. Bu kazada 34 XX 34   plakalı araç tam kusurlu bulunmuştur.

Fazlaya ilişkin dava ve talep haklarımız saklı kalmak kaydıyla; aracımda meydana gelen  111.00-TL Tutarındaki  değer kaybının aşağıdaki  hesap numarama gönderilmesini ve mağduriyetimin giderilmesini saygılarımla arz ve talep ederim.

 ADI SOYADI

TC  NO:……………………

GSM                       :

Adres                      :

Hesap bilgileri        :

Hesap Sahibi           :

EKLERİ:

1- Kaza Tespit tutanağı,

2- Kazaya ilişkin fotoğraflar,

3- Hasar Fatura sureti

4-  Aracının ruhsat fotokopisi

Yukarıda belirtilen ekleri dosyanıza eklediğinizden emin olun. Eksik evrak kalması halinde süreç uzayacaktır. İletişim bilgilerinizin eksiksiz olarak yazıldığından emin olduktan sonra dosyanızı teslim edebilirsiniz.

Değer Kaybı Dilekçe Örneği” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir