Demir Hayat Doğum Sigortası Nedir ?

Demir Hayat Doğum Sigortası Nedir , Nasıl yaptırılır ? , Teminatları Nelerdir ? gibi bir çok sorunun cevabını bu yazımızda bulacaksınız.

Demir Hayat Doğum Sigortası Nedir Nasıl yaptırılır ?

Demir Hayat sigorta şirketi sektörde bir ilki gerçekleştirerek hamile olduğu kesinleşmiş hanımlara doğum teminatlı poliçe kesmeye başladı. Sağlık sigortalarında Doğum teminatı hamilelik ortaya çıkmadan veya 1 yıl boş geçilen sigorta poliçelerinde mevcuttur.

Demir Hayatın Doğum poliçesi diye çıkardığı yeni poliçesinde doğum aylarına göre sigorta primleri ve teminatları değişmektedir. İstenilen hastanelere özel olarak doğum poliçesi kesilmektedir. Demir hayat doğum poliçesi ile istediğiniz hastaneyi belirttiğinizde daha uygun fiyatlı doğum poliçesi alabiliyorsunuz.

Özel Sigorta Doğum teminatını tamamen değiştiren Demir Hayat doğum poliçesi bundan sonra kestirilen poliçelerin birçoğunu alacak gibi duruyor. Demir Hayat çıkardığı bu yenilikçi doğum poliçesi ile müşterilerine özel sağlık sigortası kalitesinde hizmet vermektedir.

Tamamlayıcı sağlık veya özel sağlık sigortası Teklifi almak için sayfamızı ziyaret ederek formu doldurmanız yeterlidir.

Demir hayat Doğum Sigortası için sağlık formunu doldurun size teklifi mail ile ileterek gerekli açıklamaları yapalım. Sağlık sigortasının amacı sizlerin özel hastanelerde hizmet almasını sağlamaktır.  Doğum sigortası dışında sağlık sigortanızı yaptırın ve daha kaliteli bir yaşam sürün.

Hamileyken Sağlık Sigortası Yapılır mı ?

Demir Hayat Doğum sigortasında hamile olsanız dahi sigorta yapılmaktadır. Demir Hayat doğum sigortasının özel şartlarını incelemeyi unutmayınız. Özel şartlarda bazen detayları kaçırabiliyorsunuz. Bu detaylar sizin için önemli olan bazı noktaları belirtmektedir. Bu özel noktalar poliçe kapsamı dışında kalabilmektedir. Sigorta kestirirken bilgilendirme formlarını kesinlikle okumanızı öneririz.

Demir Hayat Doğum Sigortasında Bekleme Süresi

Demir hayat doğum sigortasında herhangi bir bekleme süresi yoktur. Siz poliçeyi kestirirken gerekli bilgiler isteniyor. Sizin istediğiniz teminatlar doğrultusunda poliçeniz düzenleniyor. Düzenlenen poliçe ile Mutat kontroller ve doğum teminatını belirlenen tutarlarda kullanıyorsunuz.

Demir Hayat Doğum Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli

Demir hayat doğum sigortası poliçe oluşturulurken istediğiniz teminatlara bağlı olarak hastane listesi vardır. Fiyat belirlerken en önemli kriter hastane listesini seçmektir. İstediğiniz hastaneye göre yüksek fiyatlar çıkabilmektedir.

Hastane listesine demir hayat internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Poliçe oluştururken size detaylı bilgi verilecektir. Detaylı bilgi almak için demir hayat sigorta poliçesi istediğinizi belirterek sitemizdeki formu doldurabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir