Doğa Sigorta Enflasyonla Mücadele

Doğa Sigorta’dan yüzde 30’a varan indirim yapılacağı açıklandı.

Doğa Sigorta, acenteleri ve dijital kanalları üzerinden başlattığı kampanya ile Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’na kuvvetle destek veriyor. Kampanya kapsamında, yüzde 30’a varan indirim oranlarının uygulanacağı açıklandı.

Doğa Sigorta Enflasyonla Mücadele Kapsamında Kampanya Düzenledi

Doğa Sigorta, Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na desteğini, önemli ürün gruplarındaki poliçelerde sunduğu yüzde 30’a varan indirim kampanyası ile ortaya koydu. Yüzde 100 yerli sermayeli sigorta şirketi, Türkiye’nin enflasyonla mücadelede başarıya ulaşması için kamu öncülüğünde başlatılan programın destekçisi olduğunu duyurdu.

Kaskoda bile yüzde 10 indirim yapılacak

Hem acenteler hem de dijital kanallar aracılığıyla yapılan poliçelerde geçerli kampanya dahilinde, müşterilere, yıl sonuna kadar, güven ferdi kaza sigortasında yüzde 30, ferdi kaza sigortasında yüzde 20, konut sigortasında yüzde 15, kasko sigortasında yüzde 10, bireysel tamamlayıcı sağlık sigortalarında yüzde 10 indirim sunulacak.

Doğa Sigorta Birlikte aşacağız. dedi ve indirim yaptı

Konuyla ilgili açıklama yapan Doğa Sigorta CEO’su Nihat Kırmızı, “Her türlü zorluğu hep birlikte aşabileceğimizi şimdiye kadar yaşanan tüm olumsuz hadiselerde gösterdik.

Doğa Sigorta yüzde 100 milli sigorta

Bugün yaşadığımız ekonomik zorluk ve enflasyon mücadelesinde de yine el ele, güç birliği ile başarıya ulaşacağımıza inanıyoruz. Yüzde 100 milli şirketimiz Doğa Sigorta her zaman olduğu gibi devletinin ve milletinin yanında yer alarak bu kampanyaya destek verecektir” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir