Doğa Sigorta Hasar Konusunda Uzmanlığını Konuşturdu

Sigortalılarının mağduriyetini gidermeyi öncelik edinen Doğa Sigorta, Kahramanmaraş’taki bir sigortalısının fabrikasında çıkan yangının yaralarını hızlıca sardı.

Doğa Sigorta Kahramanmaraş’ta Fabrika Sahibine Çek verdi

Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar ile Genel Müdür Yardımcısı A. Ercan Köseoğlu, bizzat Kahramanmaraş’a giderek firma sahibine geçmiş olsun dileklerini iletti ve avans çekini takdim etti.

Doğa Sigorta, hasar anında hızla harekete geçerek sigortalılarını yalnız bırakmıyor. Sigortalılarının mağduriyetini gidermeyi işin eksenine koyan Doğa Sigorta, zor durumdaki sigortalılarını rahatlatmak için hasarlarını anında ödüyor.

Doğa Sigorta Hasar Anında Hızlı Ödeme

Yakın zamanda Doğa Sigorta, hasar konusundaki uzmanlığını ve güvenilirliğini Kahramanmaraş’ta çıkan bir yangında kanıtladı. İki yıldır Doğa Sigorta güvencesinde olan sigortalı Reel Mensucat Sanayi bünyesindeki Süs İplik Tekstil’de 3 Ekim tarihinde akşam saatlerinde çıkan yangın sonucunda, firmanın hallaç ve depo bölümü zarar gördü. Bunun üzerine Doğa Sigorta, özellikle ülkece içinde bulunduğumuz ekonomik koşullarda müşterisinin mağdur olmaması için, gerekli ekspertiz ve hasar araştırması akabinde hemen harekete geçti.

Doğa Sigorta Yönetimi Kahramanmaraş’ta Yanan İplik Fabrikasını Gezdi

18 Ekim’de Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar ile Hasardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı A. Ercan Köseoğlu, bizzat Kahramanmaraş’a giderek firma sahibine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaret esnasında firma sahibine avans çeki takdim edilerek, hızlı bir şekilde sigortalının teminatları da yenilendi.

Reel Mensucat Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Elbistanlı, bu anlamlı ziyaret eşliğinde, böyle bir ekonomik süreçte bu kadar hızlı gelen ödeme için, Doğa Sigorta yöneticileri şahsında tüm şirket çalışanlarına teşekkürlerini sundu.

Sigorta Yaptırmanın Önemi Hasar Anında Ortaya Çıkar

Sigorta yaptırmanın asıl öneminin bu tür talihsiz durumlarda ortaya çıktığını, organizasyonel ve maddi profesyonel desteği anında görmenin, Doğa Sigorta’ya güvenlerini bir kez daha pekiştirdiğini belirtti. Ülkenin geçtiği ekonomik süreçte, yerli ve milli bir sigorta şirketi olarak Doğa Sigorta’nın yaralarını hem ruhen hem de maddi olarak sarma hız ve samimiyeti karşısında, kuvvet bulduklarını aktardı.

Bir Cevap Yazın