Ethica Sigorta Fiyat Al

Ethica Sigorta 12 nisan tavan fiyat uygulaması sonraları fiyat politikalarını değiştirmiştir.Yapılan düzenlemeler sonrası trafik sigortalarında en ucuz fiyat politikasına biraz ara vermiştir.

Vatandaşın ucuz sigorta istediği dönemlerde ortaya çıkan ethica sigorta olmuştu.Yapılan düzenleme sonrasında şirketlerin trafik sigortası kesmek istememesi ethica sigortayı da etkilemiştir.

Ethica Sigorta acenteleri çok kısa sürede artmıştır.Acentelerin büyük bölümü artık başka acentelere poliçe kesememektedir.Ethica sigorta acentelerine başka acentelerle tali çalışma şansı vermemektedir.

Tali çalışan acentelerinin sözleşmelerini sonlandırarak sektörde farklı uygulamaya gitmiştir.Sektörde yapılan bu uygulama bir ilk olup Ethica sigorta acentelerini zor durumda bırakmıştır.Müşterilerin en ucuz sigortayı aradığı bu dönemde Ethica sigorta bu uygulaması ile tartışma yaratmıştır.

HASAR İHBAR HATTI : 0850 888 09 09

ethica-sigorta-fiyat-al
ethica-sigorta-fiyat-al

2016 Ocak ayı sonunda kurulan Ethica Sigorta, bu tarihten 3.5 ay kadar kısa bir süre sonunda sigortacılık ruhsatını aldı. Şirket, yoğun çalışmalar neticesinde son derece kısa zaman dilimi içerisinde altyapısını tamamladı ve 27 Temmuz 2016 tarihinde faaliyete geçti.

Ethica Sigorta Trafik Fiyatı

Özellikle 2017 yılı başı itibari ile rakip sigorta şirketleri arasında çok iyi fiyatlar vermesi ile tüm dikkatleri üzerine çeken bu şirket merak uyandırdı.Ocak ve Şubat aylarında üretim miktarını arttırdığı sanılan ethica sigorta şimdiden sektörde kendisine yer edinerek fiyat politikası merakla beklenmeye başlandı.

2017 yılının ilerleyen aylarında nasıl bir trafik sigortası stratejisi tercih edilecek bekleyip göreceğiz.

Sigorta bilgi merkezi tarafından verilen Ethica sigorta fiyatları ile acentelerinden alınan sigorta fiyatları arasında farklar olması müşterilerinin kafasını karıştırmaktadır.

Bunun yanında bazı acenteler trafik sigortası keserken yanında ferdi kaza sigortası veya konut sigortası tanzim ederek müşterilerine farklı bir strateji ile yaklaştığı için tepki çekmektedirler.

 

En yakın acenteye ulaşarak en doğru fiyatı alabilirsiniz.Acentenizden fiyat aırken size ferdi kaza veya konut poliçesi düzenlenip düzenlenmediğini sorarak daha doğru fiyatlar ile poliçe satın alabilirsiniz.

ethica-sigorta-en-yakin-acente
ethica-sigorta-en-yakin-acente

Bir Cevap Yazın