Generali Sigorta Kampanyalar

Generali Sigorta kampanyaları ile sizde daha avantajlı poliçeler satın alabilirsiniz.

Generali Sigorta Benim Kaskom poliçesine 12 Taksit avantajı

Benim Kaskom poliçesi sunduğu esnek teminat paketleri ile ihtiyaç ve bütçeye göre tamamen isteğinize bağlı olarak teminatlar içeren üstüne indirim opsiyonları sunan Generali Sigortanın kasko ürünüdür.

İstersen tam kapsamlı istersen sadece ihtiyaç duyduğun risklere karşı güvence sağlayan Benim Kaskom sigortası ile ne kadar ödemek istersen o kadar öde. Muafiyetlerini kendin belirle stratejisiyle oluşturulan kasko poliçesidir.

Yüzde 70 Kasko da Fiyat Avantajı

Yüzde 70 avantajın sağlanması için belirli muafiyetleri satın almanız gerekmektedir. Kasko Poliçenizde sizin daha az riskli gördüğünüz teminatlarda muafiyet satın alarak fiyatta avantaj sağlayabilrisiniz.

Generali Sigorta’dan 50 tl Migros Hediye Çeki Fırsatı

Ekim sonuna kadar Generali Sigorta web sitesinden kasko yaptıranlara 50 TL Migros hediye çeki fırsatı var.

Generali Kasko Poliçesi Muafiyet İndirimi Nedir ?

İki farklı muafiyet tutarından birinin seçilmesi durumunda indirim avantajı sağlanmaktadır.Seçilen muafiyet tutarı yükseldikçe, uygulanacak indirim oranı da artmaktadır.

Herhangi bir hasar anında, seçilen tutarının üzerindeki kısım için sigorta poliçesi devreye girmekte, altında kalan miktarlar için ise zarar sigortalı kişi tarafından karşılanmaktadır.Hasar tutarının, belirlenen muafiyet tutarının üstünde kalması durumunda ise, belirlenen muafiyet tutarı düşülerek hasar ödemesi gerçekleştirilmektedir.

Generali Kasko Anlaşmalı Servis İndirimi

Dileyen müşterilerimiz, araçlarında oluşacak herhangi bir hasar durumunda yalnızca Generali anlaşmalı servislerden hizmet alacaklarını kabul ederek bu indirimden faydalanabilirler. Araçların, anlaşmalı servislerin haricinde herhangi bir başka servise götürülmesi durumunda, hasar ödemesi üzerinden belli oranda kesinti uygulanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir