Güneş Sigorta Enflasyonla Mücadeleye Katıldı

Türkiye’nin sigorta şirketlerinden Güneş Sigorta; Ferdi Kaza, Konut, Acil Sağlık, KOBİ Paket ve bunun yanı sıra çiftçilerimizi desteklemek amacıyla indirimler yapıldı.

Güneş Sigortadan Çiftçilere Destek Traktör Kaskolarında İndirim

Traktör araç sınıfındaki kasko poliçelerinde yüzde 10 indirim yaparak Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na destek verdi.

Güneş Sigorta Genel Müdürü SERHAT SÜREYYA ÇETİN Açıkladı

Güneş Sigorta Genel Müdürü Serhat Süreyya Çetin 15 Ekim-31 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek belirlenen sigorta poliçelerinde yüzde 10 indirim uygulayarak Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından kamuoyuna duyurulan Enflasyonla Topyekun Mücadele Programına destek verdiklerini açıkladı.

Güneş Sigorta En fazla Kesilen Poliçelerde İndirim Yaptı

Çetin, “Ülke kaynaklarından beslenerek büyüyen ve gelişen bir şirket olarak Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak’ın açıkladığı Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’nı ülkemizin refahı için destekliyoruz.  Bu seferberliğe, topyekün tüm satış kanallarımızda en fazla talep edilen ürünlerimizde indirim yaparak katkı sağlıyoruz” dedi.

Güneş Sigorta Milli Beraberlikten Yana

Enflasyonla mücadelenin olumlu sonuçlarının ve ekonomiye yansımalarının çok kısa sürede etkisini göstereceğini belirten Çetin; “Milli birlik ve beraberlik ruhu ile yürütülen bu mücadeleden başarıyla çıkacağımıza inanıyorum. Güneş Sigorta olarak bu mücadelenin bir neferi olmaktan gurur duyuyoruz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir