Kuyumcuların Artık Sigortası Var

Türkiye genelinde 40 bin civarında kuyumcunun yüzde 40-50 oranında indirimle faydalanabileceği Kuyumcu Sigortası satışa çıktı

İndirimli Kuyumcu Sigortası Fiyatları

Türkiye genelinde 40 bin civarında kuyumcunun yüzde 40-50 oranında indirimle faydalanabileceği Kuyumcu Sigortası, İstanbul Kuyumcular Odası Aksigorta ve İntegra Sigorta tarafından tanıtıldı.Kuyumcu sigortası kuyumcuların soygunun ve gasp olaylarının arttığı bu dönemlerde gerekli sigorta ürünlerinden.

Ak Sigorta Kuyumcu Sigortası

Kuyumcu Sigortası hakkında bilgi veren İKO Başkanı Mustafa Atayık, kuyumcuların bugüne kadar genel olarak sigorta soğuk bakmasında özel bir sigorta paketinin bulunmamasının etkili olduğunu söyledi. Atayık, “İKO olarak hem maliyetleri düşürüp hem de kuyumculara özel kurgulanan bir sigorta paketi hazırlattık.
İntegra Sigorta ve Ak Sigorta’yla beraber bir konsorsiyum halinde Türkiye genelindeki kuyumcularımızın hizmetine sunuyoruz” dedi.

Kuyumcu Sigortasında Ne gibi Teminatlar var ?

Son dönemde kuyumculara karşı gasp ve soygunlar artmaya başladığını belirten Atayık, Kuyumcu Sigortasının caydırıcı olacağına dikkat çekti. Atayık, “Hizmete aldığımız sigortanın içeriğinde gasp var, soygun var, suistimal var, çantacı dediğimiz pazarlamacı elemanlarımızın sigortası var. Tam kapsamlı bir sigorta paketidir. O yüzden, kuyumcularımızın bu sigorta anlaşmasına ilgi göstermelerini istiyorum” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın