Motorsiklet Sigortası Ve Kredisi Garanti Bankasında

Garanti Bankası Motosiklet Kredisi ve BAK Sigorta ile müşterilerin finansal ihtiyaçlarına çözüm üretiyor.

Garanti Bankası Motosiklet Kredisi ve BAK Sigorta

Garanti Bankası yenilikçi ürün ve hizmetleriyle müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Garanti şimdi de “Motosiklet Kredisi” ve “BAK Sigorta (Bayiden Anında Kredi)” adını verdiği kredi ve sigorta seçenekleriyle müşterilerin finansal ihtiyaçlarına  satış noktasında anında çözüm sunarak fark yaratıyor.

Garanti Bankası Artık Motosiklet Kredisi İnternet Üzerinden

Garanti, BAK Sigorta adını verdiği hizmetiyle de “Bayiden Anında Kredi” sistemi üzerinden, taşıt kredisiyle eş zamanlı olarak tüm sigorta işlemlerinin hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmesine imkân sunuyor. Garanti Bankası ile anlaşmalı bayilerden araç satın alırken taşıt kredisi kullanan müşteriler, yeni hizmet sayesinde, sigorta bedelini de kredilendirme avantajına sahip oluyor.

Garanti Bankası Taşıt Kredisinde Kasko , trafik sigortası ve Kredi Koruma Güvencesi de var

Müşteriler aynı kredi süreci içerisinde, aracını güvence altına alan kasko ve zorunlu trafik sigortasının yanı sıra hayat sigortası ile kredi koruma güvencesi (işsizlik) sigortalarını da yaptırabiliyor. Taşıt kredisi kullanan müşteriler sigorta yaptırdığında taşıt kredisi faizinde indirim avantajından da yararlanabiliyor.

İhtiyaç duyduğu sigorta ürünlerini bayiden ayrılmadan satın alan Garanti müşterileri farklı sigorta şirketleri aramak ve ek belge hazırlamak zorunda kalmadan zamandan tasarruf ediyor, tüm işlemleri tek seferde ve tek noktada çok hızlı bir şekilde tamamlamanın konforunu yaşıyor.

Bankanın yeni ürünleriyle ilgili açıklamada bulunan Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Selahattin Güldü, Garanti Bankası olarak müşterilerimizin hayatına değer katan yenilikçi ürün ve hizmetlerle fark yaratmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda ‘Motosiklet Kredisi’ ve ‘BAK Sigorta’ adını verdiğimiz iki yeni ürünümüzü daha hizmete sunduk.

Şubeye Gitmeden Kredi ‘GARANTİ BANKASI – BAK Sigorta ürünü’

Müşterilerimiz artık satın almak istedikleri motosiklet için dilerlerse şubeye dahi gitmeden anlaşmalı bayilerimiz üzerinden anında kredi kullanabilecek. Araç satın alma sürecinde müşterilerimize sigorta işlemleri için de büyük bir kolaylık sunduğumuz BAK Sigorta ürünümüz sayesinde, taşıt kredisi kullanırken artık tüm sigorta işlemleri de hızlı ve kolayca sonuçlanıyor. Müşteri odaklı bakış açımızla yenilikçi ürün ve hizmetlerimizi onların ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlamaya devam edeceğiz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir