Online Sigorta Teklif Al

Sigorta bilgi ve gözetim merkezi tarafından hazırlanan online teklif sistemi ile artık trafik sigortası teklifi almak çok kolay.Yazımızda fiyatları inceleyebilir veya butona tıklayarak trafik sigortası teklifi alabilirsiniz.

Sigorta Bilgi Merkezi Online Teklif Sistemi nedir ? Nasıl Çalışır ?

Sigorta bilgi merkezi bütün sigorta şirketlerinin karşılaştırmalı olarak fiyat verdiği sistemi hayata geçmiştir.Bu sistem ile sigorta poliçeleri bitmesine 29 gün kala sistem fiyat vermektedir.Bilgiler girilerek bütün sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı fiyat alınmaktadır.

Sigorta poliçenizin ne zaman biteceğini Poliçe Sorgulama yazımızdan öğrenebilirsiniz.

SBM’den Alınan Fiyatlar Nasıl Poliçelendirilir ?

Sigorta şirketleri Sigorta bilgi merkezi sisteminde online olarak anında fiyat vermektedir.Verilen fiyatların poliçelendirilmesi müşterilerin acentelerle irtibata geçerek yaptıkları işlem sonucunda olmaktadır.

Sigorta bilgi merkezi sisteminde herhangi bir poliçelendirme işlemi yapılmamaktadır.Sizde Poliçenizi kestirmek istiyorsanız Trafik Sigortası Teklif al formumuzu doldurarak bie ulaşın ve hemen poliçenizi keselim size kargo yapalım.

Her Sigorta Şirketi Poliçe Kesiyor mu ?

12 nisan sonrasında yapılan tavan uygulaması sonucunda bir çok firma ekranda fiyat vermekte fakat poliçeyi kesmemektedir.Bazı firmalar acentelerine kota belirleyerek trafik poliçe kesmelerini engellemektedir.

Bazı sigorta şirketleri kasko poliçesini kestiği araçların tavan fiyattan trafik poliçelerinide kesmektedir. Bir değişik uygulamadan trafik poliçesi yanında müşterinin ikametgahına konut poliçesi tanzim etmektedir.

Poliçe Kesmeyen Sigorta Şirketi Nasıl Şikayet Edilir ?

Hazine müsteşarlığı tarafından E-devlet üzerinden sigorta şirketlerinin poliçe kesmediği durumlarda şikayet etmek için bir platform kurulmuştur. Sizde sigortanızı kestiremediğiniz durumlarda e-devlete giriş yaparak gerekli şikayet formu ile şikayetinizi Hazine müsteşarlığına iletebilirsiniz.

 

sbm teklif al
sbm teklif almak icin tiklayiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir