Quick sigorta

Quick sigorta olarak Türkiye’de hayat dışı sigorta sektörü oyuncuları arasına yeni bir şirket daha katıldı.

Trafik sigortası ve tavan fiyat tartışmalarından biraz kafayı kaldırıp, sektörde olup biteni takip edenlerin kolayca tahmin edebileceği gibi bu şirket, Quick Sigorta. Hazine Müsteşarlığından ruhsat alıp, poliçe satmaya başlayan Quick, sektörde özellikle dijital sigortacılık’ta iddialı.

Quick, İngilizce’de hızlı, çabuk anlamlarına geliyor. Ancak, şirketin ismini çağrıştırdığı gibi sektöre çok da hızlı, çabucak girdiğini söylemek mümkün değil. 2011 yılında kuruluş hazırlığı başlayan şirket, aslında bu işe gönül vermiş, şirketin CEO’su Levent Uluçeçen ve ekibinin uzun, meşakkatli olarak gerçekleştirdiği ve 2017 yılında nihayetine erdirdiği bir proje.

Quick sigorta Yüzde 100 Yerli Sermaye

Quick sigorta %100 yerli sermaye yapısıyla öne çıkmaktadır. Sermayesi 50 milyon TL dir.Sermaye yapısı ; Mahmut Erdemoğlu yüzde 85 ,Mine Erdemoğlu yüzde 5 ,Gökay Erdemoğlu yüzde 5 ,Mahmut Erdemoğlu Holding a.ş yüzde 5 olarak hisse payları tamamlanmaktadır.

Quick Sigorta faaliyet gösterdiği sigortacılık alanında en yenilikçi teknolojileri kullanmak ve mobil teknolojilere yatırım yapmak önem verdiği alanlar arasındadır. Faaliyet gösterdiği coğrafyada dijital sigortacılığın öncüsü olarak hareket edecektir diye çok büyük bir hedefle yola çıkmıştır.

Quick Sigorta A.Ş., T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’nın 6 Nisan 2017 tarih ve 9716 sayılı onaya istinaden hayat-dışı sigorta branşlarında aldığı ruhsat ile faaliyet göstermektedir.
Ürün ve hizmetleri

Quick Sigorta Hakkında

Zorunlu Trafik Sigortası ,Kasko Sigortası ,Konut Sigortası ,Ferdi Kaza Sigortası ,Seyahat Sigortası ,Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) ,İnşaat Sigortası ,Makine Kırılması Sigortası ,Tarım – TARSİM Sigortası ,İşveren Mali Mesuliyet Sigortası ,Üçüncü Şahıs Mali Sorumluluk Sigortası ,Nakliyat Sigortası ,Yat Sigortası ,İşyeri Sigortası ,Elekronik Cihaz Sigortası ,Montaj Sigortası ,Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Yabancı Sağlık Sigortası olarak listelenmektedir.

Quick Sigorta İletişim

Anlaşmalı servis listesine ulaşmak için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hasar bildirim 0850 755 1 755 numaralı telefonu arayarak işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ürün ve hizmetleriyle ilgili teklif almak için ziyaret etmeniz gereken site – https://www.quicksigorta.com

Acente başvurusu yapmak için ( https://acente.quicksigorta.com ) sitesini ziyaret edebilirsiniz.

En yakın acente için  ( https://www.quicksigorta.com/aninda-zorunlu-trafik-sigortasi ) sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın