Sahibinden-com Trafik Sigortası Teklifi

Aylık 44,3 milyon kullanıcısıyla Türkiye’nin lider teknoloji şirketlerinden biri olan sahibinden.com, Telesure Sigorta iş birliğiyle kullanıcılarına online kasko ve trafik sigortası teklif ve satın alma imkanı sunuyor.

Sahibinden.com – Telesure Sigorta ve Reasürans Brokerliği İş Birliği

Ürün ve servislerinde kullanıcı memnuniyetini ön planda tutan sahibinden.com Telesure Sigorta ve Reasürans Brokerliği iş birliğiyle yepyeni bir hizmeti hayata geçirdi. Halihazırda 500 binden fazla otomobil ilanının yer aldığı sahibinden.com; uygun fiyatlı kasko ve trafik sigortası tekliflerini tek bir sayfada hızlı ve kolayca değerlendirme yapmaktadır.

Telesure iş birliğiyle, kullanıcılar sahibinden.com’dan, birçok farklı sigorta şirketi tarafından kendilerine özel sunulan kasko ve trafik sigortası tekliflerini karşılaştırarak ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun araç sigortasını satın alabiliyor.

Sahibinden.com Sigorta Teklifi Konusunda Çok İddalı

Otomobil, SUV ve motosiklet için geçerli hizmete, sahibinden.com’un web sitesi, mobil sitesi ve mobil uygulamaları aracılığıyla erişilebiliyor. Araç Sigorta Teklifleri menüsünden araçlarına ait bilgileri giren kullanıcılar, 20’den fazla sigorta firmasından alınan teklifleri tek bir sayfada görerek karşılaştırabiliyor.

sahibinden.com CEO’su Burak Ertaş,sigorta teklifi hizmetine dair bir değerlendirme yaparak yeni ürünün kullanıcılara sağlayacağı faydalara değindi.

Ertaş konuşmasında: “Türkiye’nin sahibinden.com’u olarak kurulduğumuz günden bugüne kullanıcı deneyimini ve memnuniyetini merkeze koyan bir anlayışla, nasıl daha fazla fayda sunabileceğimizi düşünerek ürünlerimizi geliştiriyoruz.

Vasıta alım satımı yapan kullanıcılarımıza sigorta hizmetlerinde de fayda sunmayı ve süreci hızlı ve pratik bir hale getirmeyi hedefledik. Bu doğrultuda da Telesure ile birlikte çalışarak kullanıcılarımızın kolaylıkla ve uygun fiyatlı olarak sigorta hizmeti satın alabilecekleri bir sistem geliştirdik”

Telesure Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. CEO’su Bradley Du Chenne ise “Araç satın alan ya da almayı planlayan kişiler, kasko ve zorunlu trafik sigortasını satın almayı genellikle araç satışı sonrasında değerlendiriyor.

Sahibinden.com Kolay Sigorta Teklifi

Sahibinden.com ve Telesure arasındaki bu iş birliği sayesinde, alıcılar; Telesure tarafından sunulan karşılaştırmalı sigorta tekliflerine tek sayfa üzerinden kolaylıkla erişilebiliyor ve araç sayın alma süreciyle birlikte tamamlayabiliyor” dedi.

Bir Cevap Yazın