Sbm Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Sigorta Bilgi Merkezi (SBM) sorgulaması yapılan son değişiklikler ile hayatımıza girdi.

Sigorta Bitmeden Kaç Gün önce Fiyat Alınabilir ?

Artık trafik sigortası poliçemiz bitmesine 29 gün kala sbm internet sitesinden sorgulama yapılarak fiyat alınabilmektedir. Aldığımız fiyatları sigorta şirketlerini arayarak teyit etmemiz gerekli.

Sbm Platformundan Alınan Fiyatlar Nasıl Poliçeleştirilir ?

Sigorta Bilgi Merkezi tarafından hazılanan platformda verilen trafik sigortası fiyatları her zaman poliçelendirilemez olabilmektedir. 12 Nisandan sonra yapılan tavan fiyat uygulaması ile yaşanan problemlerin başında trafik sigortasını kestirememek gelmektedir.

Acentelere yapılan başvurularda farklı yöntemler denenmekte ve bazen tavan fiyattan poliçe satın alabilmekteyiz.

Bu yöntemler şirketler arasında farklılık gösterebilmektedir. Bazı sigorta şirketleri Kasko poliçesi kestiren müşterilerine ayrıcalık tanımakta bazı şirketler günde 1-2 tane kesme hakkı vermekte gibi örnekler verilebilir.

En Ucuz Fiyattan Poliçemizi nasıl kestirebiliriz ?

En ucuz trafik poliçesi satın almak için Trafik Sigortası Teklif AL formumuzu doldurabilirsiniz. Bu seçeneğin yanında Sigorta Bilgi Merkezinin kurmuş olduğu platformda en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz. Yapılan sorgulama sonucunda sizlere en uygun fiyat seçeneği sunulmaktadır.

Size verilen en uygun fiyatı kestirmek için ilgili sigorta şirketi acentesini bulmak zorundasınız. Sitemizde bulunan formu doldurmanız sonucunda sizin yerinize biz araştırma yaparak gerekli poliçeyi size kargo yolu ile göndermekteyiz.

Tavan Fiyat Belli Ama Poliçemi Kestiremiyorum

12 Nisan tavan fiyat uygulaması sonucunda yaşanan en büyük problem poliçe kesemeyen acenteler ve sigorta şirketleri. Sizin yerinize biz araştırma yaparak gerekli sigorta şriketini buluyoruz ve poliçenizi kestirerek size kargo ile yolluyoruz.

Sigorta Bilgi Merkezini kullanarak sigorta fiyatı sorgulamak için sbm hızlı teklif al sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yapılan sorgulama sadece yenileme poliçeleri için geçerlidir. Yeni satın alınan araçlar veya sıfır alınan araçlarda bu platform işe yaramamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir