Segem Hakkında Bilmedikleriniz

Segem sertifikası hakkında bilmediklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Segem Sertifikası Nedir ?

Sigorta satışı ve sigorta hakkında yetkinlik kazandığını onaylamak için verilen bir sertifikadır. Segem Sertifikasını alan kişiler Teknik Personel olarak sigorta satışı yapabilmektedir.

Segem Sertifikası Nasıl Alınır ?

Segem sertifikası devlet tarafından yapılan sınavlarda geçer not alan gerekli yeterliliğe sahip kişiler tarafından sınav ile alınmaktadır. Segem sınavı yılın belirli dönemlerinde yapılmaktadır. Sınav sonucunda geçer not alan kişiler internet üzerinden açıklanır.

Segem Belgesi Nasıl Elimize Geçer ?

Segem Belgesi internet sitesine yüklenir ve kişiler kendileri çıktı alarak belgeye sahip olur. Segem sertifikasını renkli çıktı ile alarak rahatça kullanabilirsiniz.

Segem Akademi ile Sizde Başarılı Olun

Segem Akademi internet üzerinde verilen segem sertifikası alma eğitimidir. Öğrencilerin başarılı olmaları için ders ve konu anlatımları yapılmıştır. Segem akademi ile başarılı olmak daha kolaydır.

Segem sınavı Çıkmış Sorular

Segem sınavından başarılı olmak için geçen yıllarda çıkmış sorular araştırılarak tekrar çözülmelidir. Segem sınavında çıkmış sorularla yapılan ders çalışma metodu her zaman işe yaramaktadır.

Segem Çıkmış Sorular PDF Belgeleri

Segem çıkmış soruları Pdf şeklinde internet üzerinden çıkartıp kolayca çalışabilirsiniz. Bu çalışma sizi başarıya kolayca götürecektir.

Segem Sınavı Sonuçlarını Sorgulama Ekranı

segem akademi

Segem Sınav sonuçlarını internet sitesinden kolayca sorgulayabilrisiniz.

Yapılan sorgulamadan ihtiyacınız olan bilgiler ;

Tc kimlik numarası

Segem internet sitesi şifresi ‘ dir.

Yapılan sorgulamada Segem Sertifikanıza ulaşabilirsiniz. İnternet üzeriden yapılan sorgulama sonucunda Segem Sertifikanızı görebilir ve baskı alabilirsiniz.

Alınan baskının renkli veya rensiz olması sizin tercihinizdir. Önemli olan Segem Belgenizin seri numarasıdır.

Teknik Personel Yeterlilik Sınavına Hazırlık Nasıl Yapılır ?

Teknik personeli yeterlilik sınavına hazırlıkta en önemli detay geçmiş yıllardaki çıkmış sorulara çalışmaktır. Yapılan geçmiş yıllarda çıkmış soru tekrarlaması sizi kolay yoldan başarıya götürecektir.

Segem Akademi ile çalışma yapmak ta çok önemlidir. Konuların önemli yerleri ve sizin ihtiyacınız olan yerler Segem akademi tarafından size gösterilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir