Sigorta Cini Kampanyalar

Aksigorta, Allianz, Axa, Doğa, Ergo, Groupama, Güneş, HDI, Koru, Mapfre, Orient, Quick, Ray, Sompo Japan, Türk Nippon ve Unico Sigorta Fiyatlarını alın ve ucuz olanını satın alın.

Sigorta CİNİ Zorunlu Trafik Sigortası Teklifi almak için sizde internet sitesini ziyaret ederek kampanyaları da kontrol etmeyi unutmayınız.

Sigorta Cini Güncel Kampanyaları Nelerdir ?

Kasko ve Trafik Sigortası Alana 60 TL Akaryakıt Hediye

Kampanyanın sitesine giderek akaryakıt hediyenizi almak için Sigorta Cini internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir.

1 Ekim-31 Aralık 2018 tarihleri arasında Kasko ve Trafik Sigortasını Sigorta Cini’nden birlikte alana Opet’ten 60TL değerinde akaryakıt hediye.

ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI İLE HEM GÜVENLE YOLA ÇIKIN HEM KAZANIN.

Sigorta cini ile sigorta poliçenizi yaptırarak zorunlu poliçenizi en uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Alınan Zorunlu poliçenin teminatları devlet tarafından belirlenmektedir. Sigorta şirketlerinin vermiş olduğu ekstra teminatların olduğu poliçeleri sorgulamak için detaylı araştırma yapabilirsiniz.

Ekstra Trafik Poliçelerinde Ne gibi Teminatlar Vardır ?

Trafik Sigortalarında ekstra teminatların başında çekici hizmeti vardır. Çekici hizmeti ile kaza anında veya aracınız bozulduğunda yolda kalmayın.

İmm Bedelinin yükseltilmesi. İhtiyari mali mesuliyet devlet tarafından trafik sigortası poliçelerinde 36.000 tl dir. Sigorta şirketleri İMM Bedellerini yükselterek müşterilerin yüksek miktarlı hasarlarında mağduriyetini gidermektedir.

Sigorta cini zorunlu trafik sigortası poliçelerinize ekstra olarak kampanyanlar ile 60 tl benzin vermektedir.

KASKONUZU YAPTIRIN, YOL GÜVENLİĞİNİ İKİYE KATLAYIN.

  • Sizin dışınızda gerçekleşen tüm çarpma, çarpılma, yanma ve çalınma risklerine karsı aracınızı teminat altına alır.
  • Trafik sigortası sadece karşı tarafa verilen zararı karşılarken, kasko hem sizin hem de karşı tarafın zararını karşılar.
  • Hayvanların araca vereceği zararlara,
  • Grev, lokavt, halk hareketleri, terör nedeniyle oluşan zararlara,
  • Deprem, sel ve su baskını sonucu oluşan zararlara,
  • Kurallara uygun olmadan aracınızın çekilmesi sırasında oluşacak zararlara,
  • Kaza sonucu ve istemsiz oluşan yangın türü zararlara karşı kasko yaptırarak aracınızı güvence altına almış olursunuz.

 

Sigorta Cini 20 farklı ve güvenilir sigorta şirketi arasından ihtiyaçlarınıza en uygun trafik sigortasını karşılaştırmalı olarak sunar, size sadece en uygun teklifi seçmek kalır. En uygun sigortayı bu avantajlı kampanya ile satın alma fırsatını kaçırmayın!

Opet akaryakıt hediyeli Trafik ve Kasko Sigortası kampanyamız 1 Ekim-31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Trafik sigortası tek başına yaptırıldığında 15 TL akaryakıt, kasko tek başına yaptırıldığında 45 TL değerinde akaryakıt hediye edilir.

Trafik ve Kasko Sigortası birlikte alındığı takdirde 60 TL değerinde akaryakıt hediye edilecektir. Kampanya sadece Opet akaryakıt istasyonlarında geçerlidir.

Bir Cevap Yazın