Sigortayeri.com Kampanyaları

Sigortayeri ile Passolig arasında yapılan iş birliği kapsamında Sigortayeri.com internet sitesinde Kasko ya da Trafik Sigortası satın alan müşterilerin Passolig kredi veya para kartlarına 100 TL hediye para yükleniyor.

Başvuru yapmak için gerekli koşullar ve bitiş tarihi

31 Aralık’a kadar geçerli olan kampanyaya katılmak için sigortayeri.com ve passolig.com.tr web sitelerinden ya da Passo mobil uygulaması üzerinden başvuru yapılabiliyor.

Sigortayeri ve Passolig’den 100 TL hediye Kazanmak İçin Ne Yapmak Gerekli ?

Sigortayeri ile Passolig arasındaki iş birliğiyle yeni bir kampanya başlıyor. Sigortayeri’nden kasko ve trafik sigortası satın alan müşterilerin Passolig kartlarına 100 TL hediye para yükleniyor. Kampanyadan yararlanan müşteriler hediye paralarını tüm harcamalarında ve alışverişlerinde istedikleri gibi kullanabiliyor.

31 Aralık’a kadar geçerli olan kampanyaya katılmak için sigortayeri.com ve passolig.com.tr web sitelerinden ya da Passo mobil uygulaması üzerinden başvuru yapılabiliyor.

Ayrıca “PASSOLİG boşluk, TCKN boşluk, PLAKA” yazıp 3950’ye SMS göndererek de kampanya katılım sağlanabiliyor.

Sigortayeri.com internet sitesinden fiyat almadan önce sbm hızlı teklif al ekranı ile sigorta fiyatlarını sorgulayabilir ve ardından kampanyaya katılabilirsiniz.

Kasko Tekliflerinizi alırken sigortayeri.com sitesinde sorgulama yaparak 100 tl hediye kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir