Sompo Japan Sigorta

Sompo Japan sigorta, Finans sigorta adı ile 30  Mart 2001 tarihinde kurulmuştur.

1 Kasım 20007 tarihinde hisse devri yapılarak Fiba sigorta A.Ş. olarak yoluna devam etmiştir.Fiba Sigorta olarak faaliyetlerine devam eden şirket, 2010 yılına kadar en iyi Öz Sermaye karlılığını elde eden şirket ünvanını korumakla beraber 10 yıl boyunca kar eden tek sigorta şirketi olmuştur.

İstikrarlı büyümesi ve başarısı ile şirket sigortacılıkta Dünya’nın en büyük 2.pazarı olan Japonya’nın en büyük sigorta grubu Sompo Japan İnsurance’ın dikkatini çekmiş ve 2010 yılında Fiba Sigorta’nın hisseleri Sompo Japan İnsurance Inc’e devredilmiştir.28.02.2011 tarihinde şirket ünvanı Sompo Japan Sigorta olarak değişmiştir.

Sompo Japan sigorta trafik sigortası teklifi almak için formu doldurabilirsiniz.

Sompo Japan Sigorta Ürünleri

Kasko Sigortası,Konut Sigortası,Trafik Sigortası,Sağlık Sigortası,Ferdi Kaza Sigortası,İş Yeri Sigortası,Seyahat Sigortası,Kredi Kartı Sigorta Ürünleri, Yat Sigortası, Tarım Sigortası olarak çeşitli ürünleri mevcuttur.

Sompo japan sigortanın türkiyede adını duyurmak adına yaptıklarının başında ;

Vodafone Arena ve 41.903 taraftar Sompo Japan Sigorta güvencesinde
Vodafone Arena için tüm riskleri sigorta altına alan Sompo Japan Sigorta, bu kapsamda yangın, hırsızlık, deprem, yer kayması, sel-su baskını, elektronik cihaz ve makine kırılması hasarları gibi olası tüm hasarlara karşı 140 milyon dolarlık sigorta bedelindeki kapsamlı ürünleriyle tam güvence sağladı.

Diğer taraftan, her türlü kazaya karşı yapılan Ferdi Kaza Vefat ve Ferdi Kaza Sürekli Sakatlık teminatları ile bütün taraftarlar Vodafone Arena’ya girdikleri andan itibaren Sompo Japan Sigorta güvencesi altında olacak.

En ilgi çekici ürünü sompo japan kasko poliçesi.Kasko poliçesinde klozlar içinde en dikkat çekeni anahtarla çalınma klozudur.
Anahtarla çalınma sonucunda ödeme yapması diger kaskolardan sompo japan kaskoyu ayıran önemli bir özelliktir.

Bunun yanında kasko yaptığı her araca küçük ödemelerle artı olarak orjinal cam vermesi sompo japan kaskoyu bir adım öne çıkarmaktadır.Ayrıca her araca olmasada trafik sigortası kestiği araçlara 3 taksit imkanı sunması sompo japan sigortayı bu zor dönemde müşterileri ile arasında bir bağ oluşturacak gibi duruyor.

Acil Hasar İhbarı için 0850 250 81 81 numaradan 7/24 ulaşabilirsiniz.

En yakın acente için ( http://www.sompojapan.com.tr/tr/iletisim/en-yakin-acente )
Anlaşmalı sağlık kuruluşları ( http://www.sompojapan.com.tr/tr/iletisim/anlasmali-saglik-kuruluslari )

Hasarınız ne durumda öğrenmek için ( http://www.sompojapan.com.tr/tr/hasar-islemleri/hasariniz-ne-durumda )

Sompo japan sigorta Trafik Fiyatı

16.06.2017 tarihi itibari ile şikayetvar.com üzerinden yapılan 911 adet şikayet mevcut.Bu şikayetlerin 357 anket üzerinden yüzde 29 ‘u memnuniyetle sonuçlanmış.Yüzde 12 ‘si teşekkür etmiştir.

Sizde sompo japan sigorta ile ilgili problem yaşıyorsanız lütfen şikayetvar.com sitesine girerek gerekli şikayeti oluşturunuz.

Oluşturulan şikayetler yetkililere ulaşarak sizin probleminizin çözülmesi için gerekli aksiyonların alınmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir