Trafik Cezası Sorgula

Trafik Cezası Sorgulama ekranları son dönemde sık kullanılmaktadır. Yapılan sorgulamalar sonucunda gecikme zammı uygulanmadan trafik cezaları ödenmektedir.

Trafik Cezası Online Nasıl Sorgulanır ?

Online sistem üzerinden tahsilat yapılarak zaman kazanılmaktadır. Bazen farkına varmadan girilen radarlarda otomatik plakaya cezalar yazılmaktadır. Her ay düzenli olarak kontrol sağlanmalı bunun sonucunda faiz ödemeden trafik cezamızı kontrol etmeliyiz.

Trafik Cezası Online Nasıl Ödenir ? Kredi Kartı Geçerlimi dir ?

Online olarak sorgulama yapılan bu sistemlerde kredi kartı ile ödeme mümkün hale getirilmiştir.Sizde aşşağıda bulunan linklerden sorgulama yaparak cezalarınızı ödeyebilirsiniz.

trafikc ezasi sorgula
trafik-cezasi-sorgula

Trafik Cezası Sorgulamada Gerekli Bilgiler

İsim,soyisim,doğum yılı ve tc kimlik numarası ile yapılan sorgulamalar sonucunda son 1 yıl içerisinde yazılan cezaları sorgulamak için kullanılan emniyet genel müdürlüğünün sistemidir.

Bu sayfada yapılan sorgulama sonuçları bilgilendirme amaçlı olup, son bir yıl içerisinde yazılan trafik cezalarını içermektedir.

E-devlet üzerinden de ceza sorgulaması yapılmaktadır.Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı sekmesi altında ceza sorgulama yı tıklayarak istediğiniz sorgulamayı rahatça yapabilirsiniz.Fakat ilk yapmanız gereken e-devlet şifreniz ile giriş yapmaktır.

E-devlet üzerinden ceza sorgulama yapmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir