Trafik Sigortası 2018 Fiyatları Kaç TL Olacak

Trafik Sigortası 2018 Fiyatları Kaç TL Olacak ?

Trafik sigortası 2018 fiyatlarının belirlenmesi süreci aralık ayının son haftasında devlet tarafından belirlenmektedir.

Bu süreçte en merak edilen konu tavan fiyat belirleme sürecinde fiyatlara ne kadar zam geleceği. Gelecek zam aralık aynın son haftasında belli olması beklenmektedir. 2018 Yılı için şuan Trafik Sigortası Teklifi verilememektedir.

2018 yılı Ocak Ayı Trafik Sigortasını kestirilebilirmiyim ?

Aralık ayında bir sonraki yıl için fiyat çalışmaları yapılmakta olup belirsizliklerin en üst seviyede olduğu dönemdir. Şuan en çok aranan Trafik Sigortası Fiyatı Ocak ve Şubat ayında dolacak sigorta fiyatları için arama yapan vatandaşlar belirsizlikten şikayet etmektedir. Şuan 2018 yılı Ocak ayı için Trafik Sigortası Fiyatı verilememektedir.

İnternet sitemizdeki formları kullanarak 2018 yılı için herhangi bir trafik sigortası teklifi verilememektedir.

2018 Yılında Trafik Sigorta Uygulaması Nasıl Olacak ?

12 Nisan düzenlemelerinden sonra tavan fiyat uygulamasının yıl sonuna kadar devam edieceği belirtilmişti. Aralık ayında yapılan çalışmalar sonucunda 2018 yılında aynı uygulamanın devam edeceği yönünde haberler yapılmaktadır. Yapılan çalışmalar sonucunda TAVAN FİYAT uygulaması fiyatı belirlenme süreci devam etmektedir.

İllere Göre Tavan Fiyat Uygulaması Değişecek mi ?

İstanbul ili dışındaki tavan fiyat uygulamaları 2018 yılında olduğu gibi aynı uygulamaya devam edeceği düşünülmektedir. Tavan fiyat uygulaması fiyatlarının belirlenmesi süreci aralık ayının son haftasında belirlenmesi beklenmektedir.

Sigorta Bilgi Merkezi tarafından sağlanan otomatik sisteme ulaşmak için Sbm Hızlı Teklif Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

2018 Yılı tavan fiyatları belirlendiğinde sitemizde sizlere bilgilendirme yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir