Trafik Sigortası Teklif Alma -3 Basit Yöntem

Trafik Sigortası Teklif Alma 3 Basit Yöntem seçerek sizler için yazımızda bahsettik. Trafik Sigortası teklifi almak teknoloji ile birlikte son dönemlerde sık yapılan bir yöntem. Trafik Sigortası teklifi almak için öncelikle aracınızın ruhsatının elinizde olması gereklidir.

Trafik Sigortası teklifi almak için ruhsat bilgileriniz gerekir. Aracınızın ruhsatının üzerinde araç sahibinin TC Kimlik numarası , Aracın Plakası ve tc kimlik numarasının bulunduğu yaprakta sağ alt köşede belge seri no su bulunmaktadır. Bu iki bilgi olmazsa olmaz bilgilerdir.

Trafik Sigortası Teklif Alma 1. Yöntem

Trafik Sigortası teklif almak için en çok tercih edilen yöntemlerin başında gelir. Sbm teklif al formu. Sitemizde bu formu rahatça bulabilirsiniz. Bu form aracılığı ile aracınızın plakası ve araç sahibinin tc kimlik numarası ile yaklaşık 10 dakikada bütün sigorta şirketlerinden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bu ekranın kolay ve basit kullanımı bunun yanında tek ekran ile bütün fiyatları vermesi en çok tercih edilen yöntem olmasını sağlamaktadır.

Sbm Teklif Al formunda önemli bir detay vardır. Bu önemli detay sigorta poliçenizin yenileme fiyatını bütün sigorta şirketlerinden sorgulamaktadır.

Yeni aldığınız araç için Trafik Sigortası Teklif al formunu doldurmanız gerekmektedir. Yeni alınan araçlarda sizin yerinize biz gerekli araştırmayı yaparak size en ucuz fiyatı en kısa sürede sunuyoruz.

Trafik Sigortası Teklif Alma 2. Yöntem

Trafik Sigortası Teklif Alma 2. yöntem Sigorta şirketlerinin internet sitelerinin tek tek dolaşarak trafik teklifi istemek. Artık sigorta şirketleri formlar aracılığı ile internet sitelerinde fiyat teklifi vermektedir.

En zor yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu yöntem ile sigorta şirketlerinden indirim alma hakkınız bulunmamaktadır ve poliçenizin elinize geçme zamanı uzamaktadır.

Trafik Sigortası Teklif Alma 3. Yöntem

Güvendiğiniz bir sigortacı aracılığı ile sorgulama yapmak. Bu yöntem klasik ve en uygun yöntemlerden birisidir. Fakat bazen sigorta acenteleri kendi acenteliklerinden sigorta kesmek için size en uygun fiyatı söylemeyerek sizin sigortanızı biraz daha pahalıya kesebilmektedir.

Sigorta acentelerinde poliçe kestirmek şuan için en çok tercih edilen yöntemdir. Gelecek dönemlerde sigorta acentelerinin teknolojiye ayak uydurmamaları sonucunda bir çok müşterisini kaybedeceği öngörülmektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir