Trafikasko Liberty Avantajlı mı ?

Trafikasko Liberty avantajlı mı ? diye gelen bir çok soru var. Sigorta şirketlerinde Kasko’nu bizden yaptır trafiğini de keselim yada tam tersi birçok tabir vardır.

Sigorta şirketleri her zaman kişiden daha fazla branşta sigorta poliçesi üretmek ister.

Trafik ve kaskonun bir arada olduğu poliçe Liberty sigorta tarafından piyasaya sunulmuştur. Trafik Sigortalarında taksit seçeneklerinin kalktığı ortamda Trafikasko ürünü ile taksit yapılabilmektedir. İki ürün aynı poliçe de olduğu için takibi kolay olur. Ruhsat arasında iki ürün bilgileri de taşınmaktadır.

Trafikasko ürünü ile en büyük avantaj fiyat konusunda yaşanmaktadır. Liberty sigorta şirketinde Trafikasko ürününde toplam tutar üzerinden yani trafik ve kasko poliçelerini ayrı ayrı yaptırdığınızda toplam tutar üzerinden yüzde 5 ila yüzde 7.5 indirim uygulamaktadır. Libert sigorta şirketinde Meslek indirimleri de bulunmaktadır.

Meslek indirimlerinde en yüksek indirim tutarı kamu çalışanı ve emekli müşterilerin dir. Hasar oluştuğunda meslek indirimi alan müşteriler resmi olarak mesleklerini kanıtlamak zorundadır.

Liberty Sigortanın HDI Sigortaya devredilmesi

Liberty Sigorta Türkiyede’ki haklarını HDI Sigortaya devretmiştir. Ağustos ayından itibaren Liberty olarak kesilen poliçeler HDI Sigorta olarak kesilmektedir. HDI Sigorta Liberty sigortadaki bazı ürünleri devam ettirme kararı almıştır. Bu ürünlerin başında Trafikasko ürünü gelmektedir.

Trafikasko Genişletilmiş Kasko paketi olarak HDI Sigorta bu ürünle ilgili poliçe kesmeye devam etmektedir. İndirim oranlarında değişiklik göstermektedir. Ürün beğenilen ve trafik sigortası taksit seçeneğinin ve poliçe kesemeyen acenteler içinde kurtarıcıdır.

Trafikasko teklifi almak için Trafik Sigortası Teklif Al formunu doldurabilirsiniz.

Hızlı bir şekilde yenileme teklifinizi öğrenmek için Sbm Teklif Al formumuzu doldurarak teklif al butonuna tıklayarak hemen trafik sigortası yenileme teklifinizi öğrenebilirsiniz.

Trafik sigortasından ayrı olarak kasko poliçenizi yenilemek veya yeni kasko teklifi almak için formu doldurmanız yeterlidir. Size en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Kasko poliçeniz hakkında detaylı bilgi almak için yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Kasko sigortası pahalı geldiğinde Pert Kasko sizler için aracınızı yanmaya , çalınmaya ve pert olma durumuna karşı teminat altına almaktadır. Pert sigorta fiyatı almak için kasko teklifi al sayfamızı ziyaret ederek en hızlı ucuz pert kasko teklifi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın