Ucuz Audi Trafik Sigortası Teklif

Ucuz Audi Trafik Sigortası Teklif almak için öncelikle geçmiş yıllarda yapılan trafik sigortalarında hiç hasar yapmamış olmak gerekiyor.

Yapılan her hasarda fiyat biraz daha yüksek çıkmaktadır. Hasarsız geçirilen her yılda trafik sigortası fiyatı düşmektedir. Arabaların yanında hasar kişilerin Tc kimlik numaralarına yapışmaktadır. Tc kimlik no ile ortaya çıkan hasar sizin diger kişilerden daha yüksek trafik sigortası ödemenizi sağlar.

En ucuz trafik sigortası teklifi almak için Formu doldurmanız gerekmektedir. Trafik Sigortası Teklif Al  formunu doldurabilirsiniz.

Trafik sigortanız bitiyor ise Sbm hızlı teklif sayfamızdan formu doldurup anında bütün sigorta şirketlerinden fiyat alabilirsiniz.

Audi Trafik Sigortası Teklifi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz.

Audi trafik sigortası alırken hasarsız olarak daha önce sigorta yapmış birisinin üstüne alınan trafik sigortası daha ucuz çıkmaktadır. Daha önce hiç sigorta yapmamış birisinin üstüne araba almak sizi yine yüksek fiyatlı sigorta fiyatlarıyla karşılaştıracaktır.

Daha önceki poliçelerinde hasar olmuş kişilerde bile hasarsızlık kademe var ise yeni araç almış birisinden daha ucuz trafik sigortası yaptırabilmektedir. Sigorta acenteniz den hasarsızlık kademesi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Audi A3 Trafik Sigortası Teklifi Al

Audi A3 ve Audiş A4 trafik sigortası almak için trafik sigortası teklif al formumuzu doldurabilirsiniz. Audi A3 marka araçlar için trafik sigortaları önceki dönemlerde araç bedellerine göre olduğu için yüksek çıkmaktaydı. 12 nisan düzenlemelerinden sonra durum farklılaştı.

12 Nisan tavan fiyat uygulaması geldikten sonra araç marka ve model bilgisi olmadan kişinin hasarsızlığı ile çok daha ucuz sigorta fiyatları verilmeye başlanmıştır.

Audi A3 Kasko Sigortası Teklifi Al

Audi A3 – A4 Kasko sigortası teklifi almak için kasko sigortası teklif al formumuzu doldurmanız gerekmektedir. Kasko sigortalarında fiyat için araç bedeli en önemli kriterdir. Araç bedeli yükseldikçe kasko sigortası fiyatı da yükselmektedir.

Kasko sigortalarında bir çok kriter göz önünde bulundurulmaktadır. Bu kriterler yaş , daha önceki yıllarda kasko sigortası olup olmadığı , kişinin medeni durumu gibi kriterlerdir. Audi marka araçlar için bazı sigorta şirketlerinde markaya özel indirimli poliçeler bulunmaktadır.

Örneğin anadolu sigortadaki Audi Kasko sigortası’dır. Bu kasko sigortası ile yetkili servislerde bütün onarımlar yapılmaktadır.

Audi Sahibinden

Audi sahibinden bulmak oldukça kolaydır. Audi marka Türkiye’de en çok tercih edilen üst segment araçlardandır. Audi marka araçların parçalarının pahalı olması bile çok tercih edilmelerini etkilemez.

Parçası pahalı olması sebebiyle trafik sigortası olmasa da  kasko sigortası poliçeleri pahalı çıkmaktadır. Trafik sigortası fiyatlarından standart uygulamalar audi marka araçların daha çok rağbet görmesini sağlamıştır.

Sahibinden Audi marka araç aldığınızda sigorta ve kasko sigortası için bizi tercih edebilirsiniz. Sizin için en uygun sahibinden audi marka trafik sigortası sitemizde mevcuttur.

Audi Modelleri Hakkında Bilgi

1932 Yılında üretime başlayan audi her zaman kalitenin simgesi olan Alman markalarından birisidir. Alman markalarının Türkiye’de çok tercih edilmesini sağlamıştır. Audi markasının iş adamları tarafından çok tercih edilmesi ona klasman atlatmıştır.

Audi markaları arasında Audi TT olarak bilinen spor arabalarda mevcuttur. Kalabalık şehirlerde trafik çilesini keyfe dönüştüren teknoloji olarak adlandırılmaktadır.Bir Alman markası olması onu tercih eden insanların beğenisini kazanmıştır. Audi’nin en alt segmentleri bile birçok markanın en üst segment donanımına eşdeğerdir.

Bir Cevap Yazın