Vakıfbank Trafik Sigortası Teklif Al

Vakıfbank Trafik Sigortası Teklif Al formu ile sizde hemen sigorta fiyatlarınızı öğrenebilirsiniz.

Trafik Sigortanız yenileme dönemine girdiyse ve bitmesine en az 29 gün kaldıysa Sbm Hızlı  Teklif Al ekranımızı kullanarak hemen bütün sigorta şirketlerinden anında tekliflerinizi sorgulayabilirsiniz.

Vakıflar Bankası Güneş Sigorta İşbirliği

Vakıflar Bankası sigorta işlemlerinde Güneş Sigorta ekranlarını kullanmaktadır. Güneş Sigortadaki yapılan uygulamalar yani taksit trafik ve kasko vb. hepsi vakıflar bankasında geçerlidir. Bankaların sigorta şirketleriyle ortak çalışmaları bazen avantaj yaratsa da müşterilerin fiyat avantajı açısında avantajsız duruma düşürmektedir.

Vakıflar Bankası Trafik Sigortası Fiyatları

Vakıflar Bankasında sigorta kestirmek istediğinizde Güneş sigorta acentesinden aldığınız fiyatlarla karşılaşıyorsunuz. Bankalarda sigorta fiyatlarında indirim beklentisi her zaman oluşmaktadır. Trafik Sigortalarında yapılan indirimlerin kaldırılması ve komisyon oranlarının düşürülmesi ile vatandaşın indirim talebi karşılanmamaktadır.

Biten sigorta poliçenizin yenileme Sigorta Fiyatlarını öğrenmek için Sbm Hızlı Teklif Al formunu kullanabilirsiniz.

Vakıflar Bankası Kasko Fiyat Teklifleri

Vakıflar Bankasından kasko teklifi almanız halinde başka bir güneş acentesinden teklif alamayabilirsiniz. Güneş sigorta kasko teklifleri konusunda yetki yazısı istemektedir.

Vakıflar Bankası aracılığı ile yapılan kasko sigortalarında müşterilerin ödeme tablolarına göre indirim hakları tanımlanmaktadır.

Yapılan indirimler kredi ile birlikte ödeme seçeneği ile biraz daha avantajlı hale gelmektedir.

Vakıflar Bankası Trafik Sigortası Ve Kasko Poliçelerinde Taksit Uygulaması

Vakıflar Bankası her banka olduğu gibi ödeme konusunda müşterilerine çeşitli seçenekler sunmaktadır. Trafik Sigortalarında Faizsiz kredi kartına taksit seçeneği olmadığı için bankalar farklı ödeme seçenekleri sunmaktadır.

Özellikle trafik sigortalarında taksit seçeneğinin birçok sigorta şirketinde ortadan kalkmış olması insanları banka şubelerinden sigorta kesmeye itmektedir.

Alınan araçların kredili olması sigorta poliçelerinin de bu kredi miktarına eklenmesiyle taksitli ödeme seçenekleri müşterileri bankadan sigorta kesmeye yönlendirmektedir.

Bazı bankaların trafik sigortası ve kasko sigortasını kesmesi karşılığında müşterilerine faiz oranının düşürülmesini talep etmesi sigorta acentelerini zor durumda bırakmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir