Yapı Kredi Bankası Trafik Sigortası Teklif AL

Yapı Kredi Bankası Trafik Sigortası Teklif AL Formu ile bankadan alacağınız teklifin aynısını çok kolay bir şekilde hızlıca alabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası Allianz Sigorta şirketi ile güçlerini birleştirmiştir. Allianz Sigorta trafik sigortası ve kasko sigortası konusunda rekabetçi bir sigorta şirketidir.

Yapı Kredi Bankası Trafik Sigortası Taksitlendirme yapıyor mu ?

12 Nisan Düzenlemesinden sonra sigorta şirketlerinde taksit uygulamaları kısıtlanmıştır. Sigorta şirketleri Yapı kredi ve allianz işbirliği ile banka aracılığı ile yapılan sigorta poliçelerine taksit seçeneği sunmaktadır.

Yapı Kredi Sigorta Allianz İşbirliği

Yapı Kredi bankası sigorta işlemlerini Allianz sigorta ile birlikte yapmaktadır. Sigorta ürünlerinde Allianz sigorta bir çok ürüne sahiptir. Bu ürünler içinde trafik sigortası , kasko sigortası , iş yeri , konut , sağlık , ferdi kaza ve birçok branş sigortası mevcuttur.

Yapı Kredi Sigorta İletişim Numarası

Yapı Kredi bankası direk çağrı merkezinden hizmet vermektedir. Çağrı merkezi numaraları 0850 222 0444 numaralı çağrı merkezi.

Allianz iletişim hattı 0850 399 9999 numarlı çağrı merkezinden ulaşılabilmektedir.

Allianz Sigorta Poliçenizi Yapı Kredi Bankasından Almanızda Bir Sakınca Varmı dır ?

Yapı Kredi Bankasından satın aldığınız Allianz sigorta poliçeleri ile Allianz sigorta yetkili acentelerinden aldığınız hizmet konusunda hiç bir fark yoktur. Allianz sigorta yetkili acentelerinde sizin bire bir yardım alabileceğiniz personel veya acente sahibi varken bankadan satın alınan poliçelerde direk çağrı merkezinden hizmet alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın